Kullanım kılavuzu Abus BORDO Combo 6100 Bisiklet kilidi

Abus BORDO Combo 6100 Bisiklet kilidi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.72 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Abus BORDO Combo 6100 Bisiklet kilidi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Abus ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
38%
62%
8 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

tony 09-12-2019
kilit kombinasyon seti talimatlarınız berbat - korkunç çizimler ve adım adım "yazılı" talimat yok. tebrikler, çinlilerin yeterli ürün talimatları sağlama konusundaki tam beceriksizliğini aştınız. İyi tasarlanmış bir ürün yaratmak güzel - ve alıcıya ürünün nasıl kullanılacağını gösterememek kesinlikle kabul edilemez.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Tom 27-06-2020
Tamamen katılıyorum...... daha fazla talimata ihtiyacım var...... ya da bunun devam etmesi için konuşacak birine. Bu şeyin Kanada'daki fiyatı sizin tarafınızdan daha fazla yardım almayı garanti ediyor.

Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Robert princehouse 11-01-2020
Berbat bir ürün.. sadece denemek için 1 saat harcadım Düğmenin açılmasını sağlamak için G..nihayetinde kararlaştırılan arızalı olmalı..geri gönderiliyor..neden talimatları yazdıramıyorsunuz

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Abus.