Kullanım kılavuzu Acer A1300W Projektör

Acer A1300W Projektör için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 10.53 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Acer A1300W Projektör hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Acer ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Projektörümü kullanımdan hemen sonra kapatabilir miyim? Doğrulanmış
Projektörü kullandıktan sonra lamba hala çok sıcaktır. Projektörü kullandıktan sonra açık bırakmak en iyisidir, böylece dahili fana çalışması ve lambayı soğutması için zaman tanımaktır. Bu, lambanın ömrünü uzatacaktır.

Bu faydalıydı (116)
Kilit taşı düzeltmesi nedir? Doğrulanmış
Bir projektör genellikle bir ekranın veya duvarın önüne doğrudan yerleştirilemez. Bu nedenle yansıtılan görüntü bozulabilir. Bu, kilit taşı etkisidir. Keystone düzeltme, bu bozulmayı gideren bir özelliktir. Tüm projektörler ekran yerleşimi düzeltmesi sunmaz.

Bu faydalıydı (77)
Kontrast oranı nedir? Doğrulanmış
Kontrast oranı, en beyaz beyazın en siyahtan ne kadar uzakta olduğunu söyler. Örneğin 400: 1'lik bir kontrast oranı, ekrandaki en siyah siyahın en beyaz beyazdan 400 kat daha koyu olduğu anlamına gelir. Yüksek kontrast oranı, görüntünün keskinliğine katkıda bulunur.

Bu faydalıydı (41)
Acer projektörümün seri numarasını nerede bulabilirim? Doğrulanmış
SNID ve seri numarası, projektörün altında bulunabilir. SNID her zaman 11 veya 12 basamaktan oluşur. Seri numarası, rakamlardan ve harflerden oluşur, ancak içinde hiçbir zaman "O" harfi bulunmaz.

Bu faydalıydı (3)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Acer A1300W Projektör