Kullanım kılavuzu AEG F54032VI0 Bulaşık makinesi

AEG F54032VI0 Bulaşık makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 3.86 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak AEG F54032VI0 Bulaşık makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu AEG ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bulaşık makinem döngüsünü bitirdikten sonra, tableti tutan kap açılmadı. Bu nasıl mümkün olabilir? Doğrulanmış
Bu soruna genellikle kabı tıkayan bulaşıklar neden olur. Bulaşık makinesini açmadan önce bunu kontrol edin.

Bu faydalıydı (6168)
Bulaşık makinesi artık suyu ısıtmıyor, o neden? Doğrulanmış
Isıtma elemanının arızalı olması muhtemeldir. Değiştirilmesini sağlayın. Şüphe duyduğunuzda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı (3730)
Bulaşık makinemde normal tuz kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, normal tuz, cihazınıza zarar verebilecek maddeler içerebilir.

Bu faydalıydı (2283)
Bulaşıklarımı bulaşık makinesine koymadan önce durulamalı mıyım? Doğrulanmış
Bulaşıkları yıkamak gerekli değildir, ancak büyük, sert ve yağ artıkları çıkarmanız gerekir. Bunlar zamanla tahliyeyi tıkayabilir.

Bu faydalıydı (763)
Bulaşık makinesini çalışırken açabilir miyim? Doğrulanmış
Çoğu bulaşık makinesinde, kapak açıldığında programın hemen durmasını sağlayan ve su çıkmayacağı anlamına gelen bir su kesici bulunur. Bazı modellerde bu, zamanla sorunlara neden olabilir. Ankastre bulaşık makinelerinde, bulaşık makinesinin çalışırken sık sık açılması, çıkan buhar nedeniyle ek kabinlerde suyun zarar görmesine neden olabilir.

Bu faydalıydı (361)
Bulaşıkların daha çabuk kuruması için çalıştıktan sonra bulaşık makinesini açmalı mıyım? Doğrulanmış
Bu, bulaşık makinesinin türüne ve bulaşık makinesinin konumuna bağlıdır. Bazı bulaşık makineleri, yıkama programından sonra bulaşıkları kurutan bir özelliğe sahiptir. Bu durumda bulaşık makinesini açmanın katma değeri olmayacaktır. Ankastre bulaşık makinelerinde, bulaşık makinesinin çalışırken sık sık açılması, çıkan buhar nedeniyle ek kabinlerde suyun zarar görmesine neden olabilir.

Bu faydalıydı (340)
Bulaşık makinesi döngüsünü tamamladıktan sonra, plastik tabaklar hala ıslak, ancak geri kalanı ıslak değil. Neden? Doğrulanmış
Plastik, ürünlerin hızlı bir şekilde soğumasına izin veren kötü bir ısı iletkenidir. Üzerinde kalan nem, örneğin seramik veya metalde olduğundan çok daha az buharlaşır.

Bu faydalıydı (256)
Bulaşık makinesini uzatma kablosuna bağlayabilir miyim? Doğrulanmış
Bulaşık makinesi gibi büyük miktarda güç gerektiren cihazlar tüm uzatma kablolarına bağlanamaz. Bulaşık makinesinin Watt olarak gösterilen güç kullanımının ne olduğunu görün ve uzatma kablosunun bunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol edin. Daha büyük cihazları kullanmak için yapılmış daha kalın kablolara sahip uzatma kabloları vardır.

Bu faydalıydı (216)
Teflonlu tavaları bulaşık makinesine koyabilir miyim? Doğrulanmış
Evet yapabilirsin. Ancak tava, elle temizlendiğinden daha hızlı aşınır. Teflon içeren bir tavayı elle temizlerken asla ovucu kullanmayın, yumuşak bir sünger veya bez kullanın.

Bu faydalıydı (179)
Bulaşık makinesinin içindeki metalde çizikler olması sorun olur mu? Doğrulanmış
Çoğu bulaşık makinesinin içi paslanmaz çelikten yapılmıştır ve çiziklerden etkilenmez.

Bu faydalıydı (178)
Spatula ve kesme tahtası gibi ahşap nesneleri bulaşık makinesine koyabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır. Ahşap nesneler bulaşık makinesinde hasar görebilir veya eğilebilir. Ayrıca, serbest kalan ağaç lifleri bulaşık makinesine zarar verebilir. Ahşap kesme tahtaları genellikle bulaşık makinesinde birkaç kez kaldıktan sonra gevşeyebilen tutkalla yapılır.

Bu faydalıydı (177)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak AEG.