Kullanım kılavuzu arama sonuçları Black and Decker Avuç taşlama makineleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Black and Decker Avuç taşlama makineleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Açılı taşlama makinemi hangi malzemeler üzerinde kullanabilirim. Doğrulanmış
Açılı taşlayıcılar en çok metal veya taş üzerinde kullanım için uygundur. Makineler çok fazla ısı üretir ve bu nedenle ahşap veya plastik üzerinde kullanım için daha az uygundur.

Bu faydalıydı (51)
Taşlama makinesi kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Taşlama makinesinin ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, uzun süreli yüksek sese maruz kalma kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (10)
Taşlama makinesi kullanırken göz koruması kullanmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet. Küçük parçacıklar öğütme sırasında uçabilir. Bunlar göze çarptığında kalıcı göz hasarına neden olabilir. Bu nedenle her zaman göz koruması kullanmak gerekir.

Bu faydalıydı (7)