Kullanım kılavuzu arama sonuçları Black and Decker Yörüngeli zımparalar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Black and Decker Yörüngeli zımparalar modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Orbital zımpara makinesini ne tür malzemeler üzerinde kullanabilirim? Doğrulanmış
Orbital zımparalar genellikle ahşap, ahşap malzeme ve boyalı yüzeylerde kullanılır. Bu makineler metaller ve taş yüzeyler için daha az uygundur.

Bu faydalıydı (33)
Zımpara makinesi kullanırken toz maskesi takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet. Zımparalama sırasında solunum hasarına neden olabilecek toz açığa çıkar. Bazı yüzeyler, zımparalama sırasında boya veya vernik gibi kimyasalları da serbest bırakabilir. Bunlar aynı zamanda toz maskesi takmak için iyi bir sebeptir.

Bu faydalıydı (0)
Zımpara makinesi kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir zımpara makinesinin ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süreli maruz kalma kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (0)
Zımpara makinesi kullanırken göz koruması kullanmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet. Zımparalama sırasında küçük parçacıklar uçabilir. Bunlar göze çarptığında kalıcı göz hasarına neden olabilir. Bu nedenle her zaman göz koruması kullanmak gerekir.

Bu faydalıydı (0)