Kullanım kılavuzu Altus ALK 5095 Klima

Altus ALK 5095 Klima için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.57 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Altus ALK 5095 Klima hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Altus ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
100%
0%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Klimamdaki filtreleri ne sıklıkla temizlemeli veya değiştirmeliyim? Doğrulanmış
Klimanızın filtrelerini yılda 4 kez kontrol etmeniz önerilir. Kirli filtreler, hangi tip olduklarına göre elektrikli süpürge ile temizlenebilir veya yıkanabilir. Bakım sırasında bir profesyonel, filtreleri değiştirme zamanının gelip gelmediğine karar vermelidir.

Bu faydalıydı (2471)
BTU ne anlama geliyor? Doğrulanmış
BTU, İngiliz Termal Birimi'nin kısaltmasıdır. Bu, soğutma kapasitesini gösteren birimdir.

Bu faydalıydı (834)
Her klima aynı zamanda nem alma işlevi görür mü? Doğrulanmış
Bir klimanın ürettiği soğuk hava genellikle nispeten düşük neme sahiptir. Bununla birlikte, etki gerçek bir nem giderici kullanıldığında olduğundan daha azdır. Bazı klimaların havanın nemini almak için özel bir özelliği vardır.

Bu faydalıydı (547)
R-410A nedir? Doğrulanmış
R-410A, buzdolapları ve klimalar gibi 0 ° C'ye kadar soğuyan cihazlarda kullanılan bir soğutma maddesidir. Eski soğutucu ajanların yerini alır ve ozon tabakasına zarar vermez.

Bu faydalıydı (398)
Split tip bir klimanın iç ünitesini monte etmek için en iyi yer neresidir? Doğrulanmış
Bu, alana bağlıdır, ancak genel olarak aşağıdaki kurallara uyulabilir. Hava akışını engelleyen hiçbir şeyin olmadığından emin olun. Konumun bakım için erişilebilir olduğundan emin olun. Üniteyi yerden en az 2 metre yükseğe monte edin.

Bu faydalıydı (287)
Bir klimanın hava kalitesi üzerinde olumsuz bir etkisi var mı? Doğrulanmış
Klimanın bakımı düzgün yapıldıysa, hava kalitesi üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Örneğin bir filtre uzun süredir değiştirilmediyse veya başka bir bakım yapılmadıysa, bir klima kirli hava üretebilir.

Bu faydalıydı (285)
Mobil klimamı gözden kaybolması için bir dolaba yerleştirebilir miyim? Doğrulanmış
Kesinlikle değil. Mobil bir klimanın hava akışına ve hava girişine izin vermek için alana ihtiyacı vardır. Küçük bir alanda cihaz aşırı ısınabilir.

Bu faydalıydı (284)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Altus ALK 5095 Klima