Kullanım kılavuzu Altus ALK 5128 Klima

Altus ALK 5128 Klima için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.41 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Altus ALK 5128 Klima hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Altus ALK 5128 Klima’den memnun musunuz?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Altus ALK 5128 Klima cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Altus ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Altus ALK 5128 Klima cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Altus
Modeli ALK 5128
Kategori Klimalar
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 2.41 MB

Altus Klimalar için tüm kılavuzlar
Klimalar ile ilgili daha fazla kılavuz

Altus ALK 5128 Klima hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Klimamdaki filtreleri ne sıklıkla temizlemeli veya değiştirmeliyim? Doğrulanmış
Klimanızın filtrelerini yılda 4 kez kontrol etmeniz önerilir. Kirli filtreler, hangi tip olduklarına göre elektrikli süpürge ile temizlenebilir veya yıkanabilir. Bakım sırasında bir profesyonel, filtreleri değiştirme zamanının gelip gelmediğine karar vermelidir.

Bu faydalıydı (2632) Devamını oku
BTU ne anlama geliyor? Doğrulanmış
BTU, İngiliz Termal Birimi'nin kısaltmasıdır. Bu, soğutma kapasitesini gösteren birimdir.

Bu faydalıydı (916) Devamını oku
Her klima aynı zamanda nem alma işlevi görür mü? Doğrulanmış
Bir klimanın ürettiği soğuk hava genellikle nispeten düşük neme sahiptir. Bununla birlikte, etki gerçek bir nem giderici kullanıldığında olduğundan daha azdır. Bazı klimaların havanın nemini almak için özel bir özelliği vardır.

Bu faydalıydı (671) Devamını oku
R-410A nedir? Doğrulanmış
R-410A, buzdolapları ve klimalar gibi 0 ° C'ye kadar soğuyan cihazlarda kullanılan bir soğutma maddesidir. Eski soğutucu ajanların yerini alır ve ozon tabakasına zarar vermez.

Bu faydalıydı (455) Devamını oku
Bir klimanın hava kalitesi üzerinde olumsuz bir etkisi var mı? Doğrulanmış
Klimanın bakımı düzgün yapıldıysa, hava kalitesi üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Örneğin bir filtre uzun süredir değiştirilmediyse veya başka bir bakım yapılmadıysa, bir klima kirli hava üretebilir.

Bu faydalıydı (323) Devamını oku
Split tip bir klimanın iç ünitesini monte etmek için en iyi yer neresidir? Doğrulanmış
Bu, alana bağlıdır, ancak genel olarak aşağıdaki kurallara uyulabilir. Hava akışını engelleyen hiçbir şeyin olmadığından emin olun. Konumun bakım için erişilebilir olduğundan emin olun. Üniteyi yerden en az 2 metre yükseğe monte edin.

Bu faydalıydı (323) Devamını oku
Mobil klimamı gözden kaybolması için bir dolaba yerleştirebilir miyim? Doğrulanmış
Kesinlikle değil. Mobil bir klimanın hava akışına ve hava girişine izin vermek için alana ihtiyacı vardır. Küçük bir alanda cihaz aşırı ısınabilir.

Bu faydalıydı (323) Devamını oku

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Altus ALK 5128 Klima hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Kullanım kılavuzu Altus ALK 5128 Klima