Kullanım kılavuzu Arçelik K 1579 Meyve sıkacağı

Arçelik K 1579 Meyve sıkacağı için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.17 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Arçelik K 1579 Meyve sıkacağı hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Arçelik ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir meyve sıkacağı ve bir narenciye sıkacağı arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bir narenciye sıkacağı, önce yarıya indirilmesi gereken narenciyeden meyve suyunu sıkar ve posayı meyvede bırakır. Bir meyve sıkacağı, bir parça meyveyi bir elek boyunca büküp presler ve posayı toplayarak daha fazla meyve suyu elde eder.

Bu faydalıydı (43)
Meyveyi meyve sıkacağına koymadan önce soymam gerekir mi? Doğrulanmış
Hayır, genellikle bir meyve sıkacağına kabuğu soyulmamış meyve koyabilirsiniz. Kabuklar hamurla birlikte toplanacaktır. Meyveden olası taşları çıkarmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (35)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Arçelik K 1579 Meyve sıkacağı