Kullanım kılavuzu arama sonuçları Philips Dijital fotoğraf çerçeveleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Philips Dijital fotoğraf çerçeveleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Megapiksel nedir? Doğrulanmış
Bir megapiksel (MP) bir milyon piksele eşittir. Megapikseller, diğer şeylerin yanı sıra, dijital kamera ve video kameraların çözünürlüğünü belirtmek için kullanılır. Örneğin, 1280x960 piksellik görüntüler üreten bir kameranın çözünürlüğü yaklaşık 1,3MP'dir. Bir görüntünün kalitesini etkileyen birçok faktör olmasına rağmen, genel olarak daha fazla megapikselin daha iyi bir görüntü ile sonuçlandığı söylenebilir.

Bu faydalıydı (91)
SD ne anlama geliyor? Doğrulanmış
SD, Secure Digital anlamına gelir. SD kartlar, birçok dijital kamera için standart depolama ortamıdır.

Bu faydalıydı (20)
Aynı fotoğrafı uzun süre görüntülediğimde ekrana zarar verebilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, bu zarar vermez. Philips, LCD ekranın aynı fotoğrafı 1000 saat sorunsuz gösterebileceğini belirtiyor.

Bu faydalıydı (1)