Kullanım kılavuzu arama sonuçları KitSound Mp3 çalarlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm KitSound Mp3 çalarlar modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Mp3, WAV, AIFF ve FLAC arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Aradaki fark, WAV, AIFF ve FLAC'ın, Mp3'nin 'kayıplı' bir dosya türü olduğu kayıpsız dosya türleri olmasıdır. Bu, bir Mp3 oluşturmak için daha yüksek miktarda sıkıştırma uygulandığı anlamına gelir. Bu, dosyaları daha küçük hale getirir, ancak aynı zamanda kalite kaybına da neden olur.

Bu faydalıydı (18)
Cihazıma bir kulaklık bağladığımda düzgün çalışmıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Kulaklığın bağlı olduğu açıklıkta kir birikmiş ve uygun teması engellemesi mümkündür. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda, bunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (14)
Mp3 ne anlama geliyor? Doğrulanmış
Mp3, MPEG3'ün kısaltmasıdır. Bu, Moving Picture Experts Group Layer-3 Audio anlamına gelir. Mp3, müzik veya diğer ses biçimlerini depolamak ve çalmak için en çok kullanılan dosya formatıdır.

Bu faydalıydı (9)
Kilobayt, megabayt, gigabayt ve terabayt ne kadar? Doğrulanmış
Bir kilobayt 1000 bayttan oluşur. 1 megabayt = 1000 kilobayt. 1 gigabayt = 1000 megabayt. 1 terabayt = 1000 gigabayt.

Bu faydalıydı (8)