Kullanım kılavuzu arama sonuçları BenQ Projektörler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm BenQ Projektörler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Projektörümü kullanımdan hemen sonra kapatabilir miyim? Doğrulanmış
Projektörü kullandıktan sonra lamba hala çok sıcaktır. Projektörü kullandıktan sonra açık bırakmak en iyisidir, böylece dahili fana çalışması ve lambayı soğutması için zaman tanımaktır. Bu, lambanın ömrünü uzatacaktır.

Bu faydalıydı (140)
Kilit taşı düzeltmesi nedir? Doğrulanmış
Bir projektör genellikle bir ekranın veya duvarın önüne doğrudan yerleştirilemez. Bu nedenle yansıtılan görüntü bozulabilir. Bu, kilit taşı etkisidir. Keystone düzeltme, bu bozulmayı gideren bir özelliktir. Tüm projektörler ekran yerleşimi düzeltmesi sunmaz.

Bu faydalıydı (94)
Kontrast oranı nedir? Doğrulanmış
Kontrast oranı, en beyaz beyazın en siyahtan ne kadar uzakta olduğunu söyler. Örneğin 400: 1'lik bir kontrast oranı, ekrandaki en siyah siyahın en beyaz beyazdan 400 kat daha koyu olduğu anlamına gelir. Yüksek kontrast oranı, görüntünün keskinliğine katkıda bulunur.

Bu faydalıydı (51)