Kullanım kılavuzu arama sonuçları Bosch Telsizler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bosch Telsizler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

DAB + nedir? Doğrulanmış
DAB +, FM sinyalinin halefidir ve Dijital Ses Yayını anlamına gelir. Aynı bant genişliği içinde daha fazla kanala izin veren ve kanallar arasında daha kolay geçiş yapılmasını sağlayan dijital bir sinyaldir.

Bu faydalıydı (196)
FM ve AM arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
FM ve AM, bir sinyali iletmek için kullanılan modülasyon biçimleridir. FM, Frekans Modülasyonu ve AM, Genlik Modülasyonu anlamına gelir. AM, en eski modülasyon biçimidir. En büyük fark, FM sinyalinin AM sinyalinden çok daha güçlü olmasıdır.

Bu faydalıydı (140)