Kullanım kılavuzu Azura AZ-AF20 Fritöz

Azura AZ-AF20 Fritöz için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.04 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Azura AZ-AF20 Fritöz hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Azura ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Fritözümdeki katı veya sıvı yağı ne sıklıkla değiştirmeliyim? Doğrulanmış
En iyi sonucu elde etmek için, atıştırmalıklar hazırlıyorsanız, her 8 kızartma seansında bir katı veya sıvı yağın değiştirilmesi önerilir. Patates kızartması yapıyorsanız, her 12 kızartma seansında bir yağ veya sıvı yağ değiştirilebilir.

Bu faydalıydı (744)
Fritözümün içini ovucu ile temizleyebilir miyim? Doğrulanmış
Hayır. Çoğu fritözün, bir ovucu veya aşındırıcı temizleyici kullanılarak zarar görebilecek özel bir tabakası vardır. Bir ovucu veya ıslak mendilin yalnızca yumuşak tarafını kullanın.

Bu faydalıydı (224)
Fritözümdeki 'soğuk bölge' nedir? Doğrulanmış
Soğuk bölgeli fritözlerde, yağın bir kısmı ısıtma elemanının altında bulunur. Yağın bu kısmı üst kısma göre daha soğuk kalır. Kırıntılar dibe doğru yüzecek ve bu soğuk bölgede sona erecek ve yağın daha uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

Bu faydalıydı (182)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Azura.
Kullanım kılavuzu Azura AZ-AF20 Fritöz