Kullanım kılavuzu arama sonuçları Far Tools Odun yarma makineleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Far Tools Odun yarma makineleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Odun ayırıcımın kaç ton güce ihtiyacı var? Doğrulanmış
Hafif kişisel kullanım için kendi yakacak odununuzu yapmak 22 veya 27 ton kuvvet yeterlidir. Yoğun kişisel kullanımda 25 ton kullanılması tavsiye edilir. Endüstriyel kullanım için 40 ton ve üzeri tavsiye edilir.

Bu faydalıydı (18)
Bir odun ayırıcının bileme ihtiyacı var mı? Doğrulanmış
Ahşapta normal kullanımda bir odun ayırıcıyı keskinleştirmek gerekli değildir.

Bu faydalıydı (11)
Yatay ve dikey bir odun ayırıcı arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Yatay odun ayırıcılar genellikle daha az güce sahiptir ve yalnızca daha ince kütükleri işleyebilir. Dikey modeller daha geniş kütükler alabilir ve daha fazla güce sahip olabilir.

Bu faydalıydı (11)