Kullanım kılavuzu Beurer LR 500 Hava filtresi

Beurer LR 500 Hava filtresi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 7.53 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Beurer LR 500 Hava filtresi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Beurer ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
100%
0%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Hava temizleyici aynı zamanda havadaki normal tozu da temizler mi? Doğrulanmış
Evet, hava temizleyicileri, aksi takdirde toz alma ve temizleme ile giderilmesi gerekecek olan havadaki tozu da temizler. Havadan hangi boyutta tozun çıkarılabileceği hava temizleyiciye bağlıdır.

Bu faydalıydı (128)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Guy Kempfert 11-12-2021
Beurer LR 500'ümüz normalde mavi renkte parlıyordu, ancak şimdi kırmızı. Bu ne anlama geliyor?

cevapla | Bu faydalıydı (7)(Translated by Google)
Xevi d' Esclanyà 01-12-2020
Gerçekten çok kullanışlı bir ürün, mükemmel kalitede ve birinci sınıf performans ve tasarımla; uzun zamandır yaptığımız en iyi alışverişlerden biri. Küçük evimizde hava kalitesi %100 arttı ve çalıştıktan kısa bir süre sonra kendini gösteriyor.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Beurer LR 500 Hava filtresi