Kullanım kılavuzu arama sonuçları Arçelik Çaydanlıklar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Arçelik Çaydanlıklar modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Su ısıtıcımdaki elek ne işe yarar? Doğrulanmış
Bu, zamanla birikmiş olabilecek gevşek kireci yakalamak içindir.

Bu faydalıydı (311)
Su ısıtıcısı bitmiyor ve kaynamaya devam ediyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Çoğu durumda, su ısıtıcısının kapağı düzgün kapatılmamıştı. Isının dışarı çıkmasına izin verilirse, su ısıtıcısı kaynamaya devam edecektir. Bu sorunu çözmezse, üretici veya bir tamirci ile iletişime geçmelisiniz.

Bu faydalıydı (183)
Minimum su miktarından daha az kaynatabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır. Minimum su miktarından daha az kaynatılırsa, sıcaklık sensörü arızalanabilir. Bu, su ısıtıcısının kaynama noktasında kapanmasını önleyerek muhtemelen tehlikeli durumlara neden olabilir.

Bu faydalıydı (67)
Su ısıtıcısını musluktan sıcak suyla doldurmak verimli midir? Doğrulanmış
Hayır. Musluğa ılık su ulaştırmak için genellikle önce soğuk suyu boşaltmak gerekir ki bu boşa harcanır. Ayrıca borular kullanılmayacak ve soğuyacak kadar aynı miktarda sıcak su dolduracak ve bu da enerji kaybına neden olacaktır. Bu nedenle, bir su ısıtıcısını soğuk suyla doldurmak daha iyidir.

Bu faydalıydı (54)
Maksimum su miktarından daha fazla kaynatabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır. Maksimum su miktarından daha fazla kaynatılırsa, su ısıtıcısı taşabilir. Bu, muhtemelen tehlikeli durumlara neden olabilir.

Bu faydalıydı (54)