Kullanım kılavuzu arama sonuçları Bort Elektrikli süpürgeler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bort Elektrikli süpürgeler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Elektrikli süpürgemin hortumu tıkalı, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Hortumu çıkarın ve gerçekten tıkalı olup olmadığını anlamak için içinden bakın. Bu durumda, süpürge sopası gibi uzun bir nesneyi alıp dikkatlice hortumun içinden itebilirsiniz. Bu genellikle hortumu tıkayan tüm nesneleri kaldıracaktır. Bu yardımcı olmadıysa, üreticiyle iletişime geçmelisiniz.

Bu faydalıydı (1377)
Hangi boyutlarda toz torbası var? Doğrulanmış
Dikkate alınması gereken iki boyut vardır. Birincisi poşet girişi olan tabak ölçüsüdür. Bu, toz torbasının belirli bir elektrikli süpürgeye sığıp sığmayacağını belirler. Sonra çantanın boyutu var. Bu çoğunlukla litre cinsinden belirtilir ve torbanın ne kadar toz tutabileceğini belirler.

Bu faydalıydı (766)
Elektrikli süpürgemin güç kablosu cihaza geri sarılmıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Kordonda bir bükülme veya katlanma olması mümkündür. Kabloyu birkaç kez tamamen açın ve ellerinizin kılavuzluğunda tekrar cihaza sarın. Bu sorunu çözmezse, kordonu geri sarma mekanizması kırılmış olabilir. Bu durumda, üreticiye veya bir onarım servisine başvurun.

Bu faydalıydı (540)
Elektrikli süpürgem ıslık sesi çıkarıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Bu soruna genellikle dolu bir toz torbası veya filtre neden olur veya hortumun içine hava girmesine izin veren bir açıklık vardır. Toz torbasını ve filtreyi kontrol edin ve gerekirse değiştirin. Hortumda herhangi bir delik veya kötü bağlantı olup olmadığını kontrol edin. Bu sorunu çözmezse, üreticiye başvurun.

Bu faydalıydı (458)
Elektrikli süpürge fırça kafasındaki tozu ve saçı nasıl temizlerim? Doğrulanmış
Elektrikli süpürge fırça kafasından toz ve saçın alınması manuel olarak yapılmıştır. İstenildiği gibi gitmezse, kalan kiri çıkarmak için ince bir tarak kullanmak mümkündür.

Bu faydalıydı (427)
Elektrikli süpürge fırça kafasındaki hangi ayarı kullanmalıyım? Doğrulanmış
Neredeyse tüm elektrikli süpürgelerin ayarlanabilir fırçalı bir kafası vardır. Çizikleri ve hasarı önlemek için sert yüzeyler için fırçayı kullanın. Halı ve kilim için fırçayı kapatın.

Bu faydalıydı (351)
Kağıt toz torbasını birden fazla kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Bu tavsiye edilmez. Torbanın watt gözenekleri doygun hale gelecek ve emme kaybına neden olacak ve muhtemelen motora zarar verecektir.

Bu faydalıydı (232)
HEPA nedir? Doğrulanmış
HEPA, Yüksek Verimli Partikül Havası anlamına gelir. Çoğu elektrikli süpürgede HEPA filtre bulunur. Bir HEPA filtre 0,3 mikrometre (µm) ve üzerindeki tüm partiküllerin en az% 85'ini ve en fazla% 99,999995'ini durduracaktır.

Bu faydalıydı (215)
Kül emmek için normal bir elektrikli süpürge kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, bu kesinlikle mümkün değil. Soğutulmuş görünen külün içi hala sıcak veya hatta sıcak olabilir. Normal bir elektrikli süpürge bunun için tasarlanmamıştır ve yangına neden olabilir. Ayrıca, normal elektrikli süpürgelerin filtreleri, kül gibi çok küçük parçacıkları tutmak için her zaman uygun değildir. Daha sonra elektrikli süpürgenin motoruna ulaşabilir ve hasara neden olabilir.

Bu faydalıydı (208)