Kullanım kılavuzu arama sonuçları Candy Kurutmalı çamaşır makineleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Candy Kurutmalı çamaşır makineleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kurutmalı çamaşır makinem çok gürültü yapıyor ve / veya yüksek sesle titriyor, bununla ilgili ne yapabilirim? Doğrulanmış
Kurutmalı çamaşır makinesinin hizalanmamış olması mümkündür. Bunu, mükemmel bir şekilde düz hale getirmek için ayakları ayarlayarak yapabilirsiniz. Sorun, makineye çok fazla giysinin sokulmasından da kaynaklanabilir. Sorununuzun nedeni bunlar değilse, üreticiye başvurmalısınız.

Bu faydalıydı (1236)
Kurutmalı çamaşır makinem kokuyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Kendi kendini temizleme özelliğine sahip yıkayıcı kurutucular mevcuttur. Bu özellikler mevcut değilse, 100 ml beyaz sirke veya 100 gr soda kristali eklemek ve kurutmalı çamaşır makinesinin 90 derecelik bir program çalıştırmasını sağlamak mümkündür.

Bu faydalıydı (486)
Bir çamaşır kurutma makinesi ile ayrı bir çamaşır makinesi ve kurutucu arasındaki kullanım farkı nedir? Doğrulanmış
Bir yıkayıcı-kurutucunun en büyük avantajı, daha az yer kaplamasıdır. Bununla birlikte, ayrı bir kurutucu, bir kurutmalı çamaşır makinesinden daha fazla kurutabilir. Bir yıkayıcı kurutucu da nispeten daha fazla enerji kullanır ve daha fazla zaman gerektirir.

Bu faydalıydı (259)
Kurutmalı çamaşır makinesini uzatma kablosuna bağlayabilir miyim? Doğrulanmış
Kurutmalı çamaşır makinesi gibi büyük miktarda güç gerektiren cihazlar tüm uzatma kablolarına bağlanamaz. Kurutmalı çamaşır makinesinin Watt cinsinden gösterilen güç kullanımını görün ve uzatma kablosunun bunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol edin. Daha büyük cihazları kullanmak için yapılmış daha kalın kablolara sahip uzatma kabloları vardır.

Bu faydalıydı (221)