Kullanım kılavuzu arama sonuçları Approx Fareler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Approx Fareler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Fare kullanmak için en iyi yüzey nedir? Doğrulanmış
Geleneksel bir iztopu faresi, en iyi fare altlığı gibi yastıklı bir yüzeyde çalışır. Optik fare, şeffaf veya yansıtıcı yüzeyler haricinde hemen hemen her düz yüzeyde çalışır. Tekrarlayan desenli yüzeyler, farenin çalışmasına müdahale edebilir.

Bu faydalıydı (94)
Ergonomik fare nedir? Doğrulanmış
Normal bir farenin uzun süre günlük kullanımı kol ve bilekte ağrıya neden olabilir. Buna RSI (Tekrarlayan Zorlanma Hasarı) da denir. Bu sorunları azaltmak veya önlemek için ergonomik bir fare şekillendirilmiştir.

Bu faydalıydı (33)
Elim için en uygun fare boyutu nedir? Doğrulanmış
Bu kısmen kişisel tercihlere ve gerekliliğe bağlıdır, ancak genel olarak bir fare elinizin boyutunun yaklaşık% 60'ı kadar olmalıdır. Bu en rahat ve en ergonik olanıdır.

Bu faydalıydı (30)
Normal bir fare ile oyun faresi arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Her oyun faresi normal bir fare olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, bir oyun faresi, oyunu kolaylaştırmak için genellikle belirli yerlerde ek düğmelere sahiptir. Belirli bir oyunu daha iyi oynaması amaçlanan düğmelere sahip oyun fareleri bile var.

Bu faydalıydı (28)