Kullanım kılavuzu Black and Decker KG701 Avuç taşlama makinesi

Black and Decker KG701 Avuç taşlama makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 4.37 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Black and Decker KG701 Avuç taşlama makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Black and Decker ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Açılı taşlama makinemi hangi malzemeler üzerinde kullanabilirim. Doğrulanmış
Açılı taşlayıcılar en çok metal veya taş üzerinde kullanım için uygundur. Makineler çok fazla ısı üretir ve bu nedenle ahşap veya plastik üzerinde kullanım için daha az uygundur.

Bu faydalıydı (41)
Taşlama makinesi kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Taşlama makinesinin ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, uzun süreli yüksek sese maruz kalma kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (6)
Taşlama makinesi kullanırken göz koruması kullanmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet. Küçük parçacıklar öğütme sırasında uçabilir. Bunlar göze çarptığında kalıcı göz hasarına neden olabilir. Bu nedenle her zaman göz koruması kullanmak gerekir.

Bu faydalıydı (3)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Black and Decker KG701 Avuç taşlama makinesi