Kullanım kılavuzu Bluelight ET-100B Termometre

Bluelight ET-100B Termometre için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.26 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bluelight ET-100B Termometre hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bluelight ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Henüz ateşimi ölçtüm ama aslında 'sağlıklı' vücut ısısı olarak kabul edilen şey nedir? Doğrulanmış
Bu kısmen sıcaklığın alındığı vücut kısmına bağlıdır. Aşağıdakiler sağlıklı kabul edilebilir: Alın 35,8 ila 37,6 ° C, Kulak 36 ila 37,8 ° C, rektal 36,3 ila 37,8 ° C ve ağızdan 36 ila 37,4 ° C.

Bu faydalıydı (824)
Vücut ısısını ölçmek için vücudun hangi bölgeleri en iyisidir? Doğrulanmış
Bu, termometreye bağlıdır. Bazı termometreler vücudun belirli bölgelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Normal bir termometre ile rektal kullanım vücut ısısını ölçmenin en hızlı ve en doğru yoludur.

Bu faydalıydı (234)
Bir kişinin resmi olarak ateşi hangi sıcaklıktan itibaren var? Doğrulanmış
38 ° C'nin üzerindeki bir sıcaklık resmi olarak ateş olarak kabul edilir.

Bu faydalıydı (135)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Bluelight ET-100B Termometre