Kullanım kılavuzu Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü

Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.5 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü’den memnun musunuz?
Evet Hayır
93%
7%
29 oylar

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Bosch ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Bosch
Modeli AXT 2200 HP
Kategori Bahçe öğütücüleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 1.5 MB

Bosch Bahçe öğütücüleri için tüm kılavuzlar
Bahçe öğütücüleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bahçe öğütücü kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir bahçe öğütücünün ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (239) Devamını oku

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Alan 14-09-2020
Parçalayıcımı birkaç yıldır kullanıyorum, iyi oldu! Ama şimdi durdu ve motor vızıldadı. Söktüm ve fanı ilk önce her iki yönde de döndürürsem motorun dönmesini sağlayabilirim. Kondansatör mü yoksa başka bir şey mi ??? Herhangi bir yorum memnuniyetle alındı

cevapla | Bu faydalıydı (24)(Google tarafından çevrildi)
ilona saradina 17-09-2021
Bu parçalayıcı önceki ev sahibinden geldi. Gerçekten iyi durumda görünüyor, ancak başlamıyor. Bir numarayı mı kaçırıyorum? Kılavuzu okudum ve Youtube videolarını boşuna izledim. Tamirciye götürmeye değer mi?

cevapla | Bu faydalıydı (17)(Google tarafından çevrildi)
Heinz Bärtsch 20-03-2021
Bosch balta Rapid 2200 Moto çalışıyor, ancak tam hıza ulaşmadan önce kendini tekrar kapatıyor. Tıkanıklık yoktur, cihaz temizdir. Hata nerede canını sıkar?

cevapla | Bu faydalıydı (11)(Google tarafından çevrildi)
Bernd aus Jena 06-10-2020
Bosch AXT 2200 HP'ye sahip olun. Prensip olarak tamamen memnunum, ancak bir sorunum var. Düğmeyi sağa çevirdiğimde (doğrama) kesici alet sola dönüyor. Birkaç kez geçiş yapmak yardımcı olmuyor. Ancak birçok denemeden sonra motor sağa dönüyor. Artık bir garanti yok, sorun giderme kılavuzu veya yedek parça önerisi için minnettar olurum.

cevapla | Bu faydalıydı (6)(Google tarafından çevrildi)
bernd aus Jena 17-10-2020
muhtemelen kendini yok etmiştir. Sökün, kaba kirleri çıkarın ve çalışan yüzeyleri gresleyin. Uzmanlar için: motor muhtemelen kapasitörlü bir Steinmetz devresi olarak çalışıyor - açıklama bu olabilir.

Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Angie Newman 27-04-2022
AXT 2200 HP parçalayıcımı yıllardır kullanıyorum ve iyi hizmet verdi. Şimdi, dişliler yağlandıktan sonra bir süre kesilen, ancak kısa süre sonra geri gelen, dayanılmaz bir yüksek ıslık sesi geliştirmesine rağmen. Buna neyin sebep olduğuna dair bir fikriniz var mı yoksa yeni bir makine almanın zamanı geldi mi?

cevapla | Bu faydalıydı (6)(Google tarafından çevrildi)
John Newnham 21-10-2021
Bosch AXT2200hp, sürekli sigorta atıyor. Yeşil “açık” düğmesi, olması gerektiğini düşündüğüm gibi basıldığında içeride kalmıyor.

cevapla | Bu faydalıydı (4)(Google tarafından çevrildi)
Christiane Basan 10-02-2023
Bosch AXT 25 D sessiz parçalayıcımda sürekli bir ıslık sesi var. Kilitleme vidası sıkıdır. Bir röle zaten değiştirilmiş, ancak bir süre sonra tekrar ıslık çalıyor. Neyi yanlış yapıyorum? Ya da tekrar atölye.

cevapla | Bu faydalıydı (3)(Google tarafından çevrildi)
MR BRIAN W PAIN 28-01-2022
Bosch AXT 2200 Hızlı Parçalayıcım açılır açılmaz fişteki sigortayı atıyor. Yardım lütfen. Çok teşekkürler

cevapla | Bu faydalıydı (2)(Google tarafından çevrildi)
Jim Carl 24-09-2020
Keşke bu ürün Kuzey Amerika'da mevcut olsaydı. Bu sahip olduğum en iyi bahçe aleti. Avustralya'dan satın almak zorunda kaldım ve buraya gönderildi. Bu parçalayıcıyı kullanmak için bir invertör/dönüştürücü yaptıktan sonra yirmi yıl boyunca harika çalıştı. Temizlemek ve yağlamak için birkaç kez sökmek zorunda kaldım, ancak bir süre kullanılmadan oturduktan sonra.

cevapla | Bu faydalıydı (1)(Google tarafından çevrildi)
Kullanım kılavuzu Bosch AXT 2200 HP Bahçe öğütücüsü