Kullanım kılavuzu Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü

Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 4.54 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü’den memnun musunuz?
Evet Hayır
52%
48%
82 oylar

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Bosch ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Bosch
Modeli AXT 25 TC
Kategori Bahçe öğütücüleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 4.54 MB

Bosch Bahçe öğütücüleri için tüm kılavuzlar
Bahçe öğütücüleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bahçe öğütücü kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir bahçe öğütücünün ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (239) Devamını oku

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Dieter 23-09-2019
Cihazı yeni aldım, ne yazık ki başlamıyor. Ayar düğmesindeki vidayı çıkarmanız gerekiyor mu?

cevapla | Bu faydalıydı (68)(Google tarafından çevrildi)
Hans-Martin Weinstock 02-04-2021
Bosch bahçe öğütücüm AXT 25 TC ile bıçak o kadar çok tıkanıyor ki, helikopterin durduğunu Hem ileri hem de geri çalışma artık mümkün. Ayrıca kalın parçaları iyi keser, ancak çok ince olanlar sadece çentiklidir. ve uzun süre kal, açtım ve bıçak sepetindeki tüm kesilmiş odunları çıkardım.Çok zahmetli oldu. 2-3 yıl önce olduğu gibi gitmesi için ne yapabilirim? [email protected]

cevapla | Bu faydalıydı (65)(Google tarafından çevrildi)
Esther Engelin 02-10-2023
Parçalayıcı sadece dalları miras alır, bunu nasıl değiştirebilirsin?

Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Jouni Karjala 21-09-2020
Merhaba. 2013 model bir cihazımız var. Bugün sabah normal şekilde parçaladım, ancak üç saat sonra devam etmeye çalıştığımda, makine sürekli bip sesi çıkarıyor. Kılavuza göre, toplama kutusu yerinde değil. Kutuyu yerine koydum ama bip sesi durmadı. Ben toplama kutusunun şimdi yerinde olduğunu iddia ediyorum. Bu bir yeniden başlatma koruma gezisi olabilir mi?

cevapla | Bu faydalıydı (57)(Google tarafından çevrildi)
Joseph Fabre 09-08-2021
Merhaba, alet ref 3600 h03 301, seri numarası 4103 850 69 olan Bosch AXT 25TC cihazımın sigortasını değiştirmek istiyorum. Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim? Cevabın için teşekkürler.

cevapla | Bu faydalıydı (48)(Google tarafından çevrildi)
Danielle MALDONADO 01-08-2023
Merhaba, BOSCH AXT 25 TC parçalayıcım çalışmıyor. Kılavuzda önerilen kontrolleri yaptım, sigorta kontrolü dışında her şey yolunda. Konumunu bilmiyorum ve bu nedenle değiştiremem. Kim bana yardım edebilir ? Nerede şimdiden teşekkürler.

Bu faydalıydı (7)(Google tarafından çevrildi)
N.K. 04-04-2021
Bosch AXT 25 TC'm sadece sola doğru çalışıyor ve hiçbir şeyi kesmiyor. Ne yapabilirim veya sebebi ne olabilir

cevapla | Bu faydalıydı (38)(Google tarafından çevrildi)

Loading…

Christian d 19-05-2019
İyi geceler. Gücü taktığım anda cihaz alarma geçiyor. 2 kasayı kontrol ettim. Hep aynı Ka platin üzerinde bulunan 2 küçük tel nedir?

cevapla | Bu faydalıydı (32)(Google tarafından çevrildi)
manfred 02-01-2020
huni kilidi (kırmızı düğme) tarafından etkinleştirilen bir anahtar olan üçüncü bir güvenlik vardır. Huninin altına bakın.

Bu faydalıydı (36)(Google tarafından çevrildi)
Ginny May 27-03-2020
Bunu, aşırı büyümüş büyük bir kurtçuk çitindeki astarları parçalamak için aldım. Bununla birlikte, daha büyük dalları iyi çiğnemesine rağmen, kırpıntılar parçalayıcıdan neredeyse zarar görmeden geçmektedir. Reklamlar, her türlü bahçe atığı ile ilgilendiğini söylüyor, yani yapmam gereken bir ayar var mı?

cevapla | Bu faydalıydı (31)(Google tarafından çevrildi)
Guy SCHAHL 12-03-2020
En hassas nokta, bıçak arasındaki aralığın ayarlanmasıdır.

cevapla | Bu faydalıydı (29)(Google tarafından çevrildi)
Sue D 27-03-2021
Çalışması mümkün değil. Bip sesi ve yanıp sönen ışıklar. Talimatların çok belirsiz olduğu dışarıdaki büyük cıvatadan emin değilim. Çıkarttınız ama çıkıp çıkmayacağından emin değilsiniz... huni ve oluk montajı iyi görünüyor.

cevapla | Bu faydalıydı (24)(Google tarafından çevrildi)
Eric 13-03-2022
Bu sorunu nasıl çözdünüz? bende tam olarak aynısı var

Bu faydalıydı (14)(Google tarafından çevrildi)
Graham F 22-08-2019
Bu makineyle çok büyük bir sorunum var. İki yıl önce yeni aldım. Kullanılmış iki sezon artık çalışmayacak. Her şey serbest dönüyor, ama bence soruna neden olan bir sensör.

cevapla | Bu faydalıydı (17)(Google tarafından çevrildi)
Job Tuinman 26-08-2020
Parçalayıcıyı, makineden daha ince doğranmış parçalar çıkacak şekilde ayarlamak da mümkün mü? Fabrika ayarında oldukça kaba parçalar kompostlama için pek uygun değildir.

cevapla | Bu faydalıydı (15)(Google tarafından çevrildi)
Kribe S 24-10-2020
Acınası bir ürün. Bazen sıradan bir çit budayıcıyla kesilmiş bir alıç çitinin dallarını keserdim. (Yani kalın değil.) Makine sürekli bloke oldu. Artık cihaz, sarı veya yeşil tuşlardan birine basarak yalnızca geriye doğru döner. Benim olsaydı, dükkâna geri dönerdim, ama biçme makinesi kat mülkiyeti olunca. (Küçük şehir evi.)

cevapla | Bu faydalıydı (11)(Google tarafından çevrildi)
Talmon 31-10-2019
Bosch AXT 25 TC Parçalayıcı Öğütücüyü bugün monte ettim, oldukça şaşırtıcı ama kullanım kılavuzu da yoktu, kutusu açılmamıştı, internette aradım pek pratik değil, Bosch unutmuş ya da tasarruf etmek istiyor, değil 100 € aracı. Umarım işleyişi için söyleyecek bir şeyi yoktur.

cevapla | Bu faydalıydı (9)(Google tarafından çevrildi)
Dr. Hans-Ulrich Meier 28-07-2020
Kılavuzumu kaybettim. Yedek alabilir miyim? Maliyetler?

cevapla | Bu faydalıydı (9)(Google tarafından çevrildi)
Tuula Saarinen 13-10-2021
Bıçak nasıl temizlenir, yani sözde nasıl havalandırılır. Kapak açık mı?

cevapla | Bu faydalıydı (8)(Google tarafından çevrildi)
Ann Gudehn 30-10-2022
Kompost öğütücüm, kötü bir şekilde çiğnenmiş bir dal aldığında ses çıkarmadan öldü. Sigorta veya aşırı yük koruması var mı? Bir şekilde değiştirebilir veya geri yükleyebilir miyim?

cevapla | Bu faydalıydı (5)(Google tarafından çevrildi)
JEAN CLAUDE NEBLE 28-07-2021
AXT 25 D parçalayıcım ters dönüyor, hangi düğmeyi kullanırsam kullanayım bıçağı normal şekilde parçalama yönünde çeviremiyorum.

cevapla | Bu faydalıydı (4)(Google tarafından çevrildi)
Joaquim Azevedo 11-08-2019
Bir ATX 25 D makinesi aldım ve küçük çalıları kötü kestiği için sistematik olarak bloke ettiği için hayal kırıklığına uğradım ve şimdi başladığında bip sesi çıkarıyor ve yürümüyor.

cevapla | Bu faydalıydı (3)(Google tarafından çevrildi)
Heindl 20-11-2019
Bu küstahlığın ne anlamı var ki, kullanım talimatlarının yarısını bu mesaj kapsıyor. Böyle bir yanak ile müşterileri kızdırmak ister misiniz?

cevapla | Bu faydalıydı (3)(Google tarafından çevrildi)
andreas wode 29-09-2020
Kullandıktan sonra doğrayıcıyı nasıl temizlerim?

cevapla | Bu faydalıydı (3)(Google tarafından çevrildi)
Linda 01-10-2021
Shute düzeneğini nasıl kaldırırsınız

cevapla | Bu faydalıydı (3)(Google tarafından çevrildi)
Dieter Sch. 15-06-2023
2022 yılında bir AXT 25 TC satın aldı ve bugün (15 Haziran 2023) devreye almak istedi. Her şey talimatlara göre toplandı. Açtıktan sonra, başka faaliyetler olmadan sadece bir bip sesi. Motorun çalıştırılması yok. Sevinçten çok hayal kırıklığı.

cevapla | Bu faydalıydı (1)(Google tarafından çevrildi)
Jari Metsälä 21-07-2023
Kırmızı düğmeyi tamamen saat yönünün tersine çevirin.

Bu faydalıydı (2)(Google tarafından çevrildi)
giovanni colombo 01-08-2023
manuel profesyonel elektrik bağlantısına göre doğru şekilde yerleştirilmiş yeni hiç kullanılmamış parçalayıcı. yeşil tuşla başlat, başlamıyor, sadece birkaç saniye bip sesi çıkarıyor.

cevapla | Bu faydalıydı (1)(Google tarafından çevrildi)
LACOUR michel 17-07-2020
Bu parçalayıcıyı kışın çıplak ağaç dallarını ve bambuları memnuniyetle kesmek için kullanıyorum. Öte yandan, çitin dallarının yapraklarla ezilmesi için, yapraklar çok sık dolaştığı için iş karmaşıktır. Şimdi bitkileri yapraklarla ezmeye yardımcı olmak için yaz için bambuları saklıyorum.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Holger Heldmark 04-10-2023
Bıçakları bilemem gerekiyor ama kullanma kılavuzunu bulamıyorum.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Google tarafından çevrildi)
Kullanım kılavuzu Bosch AXT 25 TC Bahçe öğütücüsü