Kullanım kılavuzu Bosch MMBM7G3M Blender

Bosch MMBM7G3M Blender için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 6.76 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch MMBM7G3M Blender hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir blender da buzu kırabilir mi? Doğrulanmış
Çoğu blender, buzu kırabilir. Bu, karıştırıcıdaki modele ve bıçağa bağlıdır. Her zaman kendi modeliniz için bunu kontrol edin.

Bu faydalıydı (182)
Mutfak robotu ile blender arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Gıda işlemcileri genellikle yiyecekleri küpler, dilimler ve diğer şekiller halinde işleyebilir. Karıştırıcılar özellikle yiyecekleri öğütmek ve karıştırmak için uygundur.

Bu faydalıydı (73)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Mercè 01-10-2022
Buenas tardes, Bosch MMBM7G3M VitaStyle Mixx2Go blender'ım var ve kavanozu doğru yerleştirip fişe taktığımda kırmızı halka yanmıyor ve çalışmıyor da, eksik parça yok. Bana ne yapacağımı söyler misin? umarım cevabınız Teşekkürler ve saygılarımla, merce

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Frifi 28-07-2023
Bir Bosch MMBM7G3M blenderim var. Ne yazık ki, bıçaklı çalkalayıcı ancak ışık halkası yanana kadar büyük bir çaba ile kullanılabilir. O zaman her şey çalışır. Bir kadın için mümkün değil! Yani (neredeyse yeni) cihaz benim için kullanılamaz! Neyi yanlış yapıyorum veya neden daha kolay değil? Teşekkürler & Selamlar Frifi ([email protected])

Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Bosch MMBM7G3M Blender