Kullanım kılavuzu Bosch MMBM7G3M Blender

Bosch MMBM7G3M Blender’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 2 sık sorulan soru, 2 yorum ve ortalama 0/100 ürün puanıyla 1 oyu var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Register your new Bosch now:
www.bosch-home.com/welcome
MMBM4...
MMBM7...
de Gebrauchsanleitung
en Instruction manual
fr Mode d’emploi
it Istruzioni per l’uso
nl Gebruiksaanwijzing
da Brugsanvisning
no Bruksanvisning
sv Bruksanvisning
fiyttöohje
es Instrucciones de uso
pt Instruções de serviço
el Οδηγίεςχρήσης
tr Kullanımkılavuzu
pl Instrukcjaobsługi
uk Інструкціязексплуатації
ru Инструкцияпоэксплуатации
ar

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 6.76 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch MMBM7G3M Blender hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bosch MMBM7G3M Blender’den memnun musunuz?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Bosch MMBM7G3M Blender hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Mercè 01-10-2022
Buenas tardes, Bosch MMBM7G3M VitaStyle Mixx2Go blender'ım var ve kavanozu doğru yerleştirip fişe taktığımda kırmızı halka yanmıyor ve çalışmıyor da, eksik parça yok. Bana ne yapacağımı söyler misin? umarım cevabınız Teşekkürler ve saygılarımla, merce

cevapla | Bu faydalıydı (0) Devamını oku (Google tarafından çevrildi)
Frifi 28-07-2023
Bir Bosch MMBM7G3M blenderim var. Ne yazık ki, bıçaklı çalkalayıcı ancak ışık halkası yanana kadar büyük bir çaba ile kullanılabilir. O zaman her şey çalışır. Bir kadın için mümkün değil! Yani (neredeyse yeni) cihaz benim için kullanılamaz! Neyi yanlış yapıyorum veya neden daha kolay değil? Teşekkürler & Selamlar Frifi ([email protected])

Bu faydalıydı (0) (Google tarafından çevrildi)

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Bosch MMBM7G3M Blender cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Bosch ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Bosch MMBM7G3M Blender cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Bosch
Modeli MMBM7G3M
Kategori Blenderlar
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 6.76 MB

Bosch Blenderlar için tüm kılavuzlar
Blenderlar ile ilgili daha fazla kılavuz

Bosch MMBM7G3M Blender hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir blender da buzu kırabilir mi? Doğrulanmış

Çoğu blender, buzu kırabilir. Bu, karıştırıcıdaki modele ve bıçağa bağlıdır. Her zaman kendi modeliniz için bunu kontrol edin.

Bu faydalıydı (199) Devamını oku

Mutfak robotu ile blender arasındaki fark nedir? Doğrulanmış

Gıda işlemcileri genellikle yiyecekleri küpler, dilimler ve diğer şekiller halinde işleyebilir. Karıştırıcılar özellikle yiyecekleri öğütmek ve karıştırmak için uygundur.

Bu faydalıydı (84) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Bosch MMBM7G3M Blender

İlgili ürünler

İlgili kategoriler