Kullanım kılavuzu Bosch PBD 40 Tezgah tipi matkap

Bosch PBD 40 Tezgah tipi matkap için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 25.59 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch PBD 40 Tezgah tipi matkap hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
56%
44%
9 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Gerd Niedermair 17-12-2021
Güzel güzel bir gün geçir. Yıllar önce bir Bosch 710 W PBD 40 tezgah matkabı satın aldım. Belli bir süre sonra bu makine için zaten bir garanti olmadığı için, bu aptal aşırı ısınma korumasının cihazda nerede olduğunu sormak istiyorum. Bir şey beni üzüyorsa, o zaman biraz daha yüksek bir yüke sahip bir delme işlemi sırasında sürekli kapanmadır. Sadece bu pisliği genişletmek istiyorum. Bu kısım nerede?

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
michel chillet 03-06-2022
matkap presi pbd 40: delme derinliği ekranı çalışmıyor. ürünle hayal kırıklığına uğradım

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Bosch PBD 40 Tezgah tipi matkap