Kullanım kılavuzu Bosch PKP 18 E Tutkal tabancası

Bosch PKP 18 E Tutkal tabancası için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.64 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch PKP 18 E Tutkal tabancası hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Tutkal tabancasıyla hangi malzemeleri yapıştırabilirim? Doğrulanmış
Tutkal tabancaları en çok ahşabı, ahşap malzemeleri, taş malzemeleri ve fiber malzemeleri yapıştırmak için uygundur. Lifli malzemelerin örnekleri kumaş, deri, karton ve kağıttır. Bu makineler cam ve plastiklerin yapıştırılması için daha az uygundur.

Bu faydalıydı (24)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Bosch.
Kullanım kılavuzu Bosch PKP 18 E Tutkal tabancası