Kullanım kılavuzu Bosch PPW4200 AxxenceSpirit Banyo tartısı

Bosch PPW4200 AxxenceSpirit Banyo tartısı için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.15 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch PPW4200 AxxenceSpirit Banyo tartısı hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Ölçeğim üzerinde durduğumda gerçekçi olmayan derecede düşük bir ağırlık gösteriyor, bu neden? Doğrulanmış
En iyi sonuç için, tartı sert ve düz bir yüzey üzerinde durmalıdır. Tartı örneğin bir kilimin üzerinde durduğunda bu, ölçümü etkileyebilir.

Bu faydalıydı (1370)
BMI nedir? Doğrulanmış
BMI, Vücut Kitle İndeksi anlamına gelir ve kilonuzun kilogram cinsinden uzunluğunuzun metre kare cinsinden uzunluğuna bölünmesiyle hesaplanabilir. Örneğin 70 kilogram ağırlığında ve 1,75 metre boyunda olan birinin BMI'si 22,86'dır. 18,5 ile 25 arasındaki bir BMI sağlıklı kabul edilir.

Bu faydalıydı (1271)
Cihazımdaki pil oksitlenmiş, yine de güvenle kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Evet, cihaz yine de güvenle kullanılabilir. İlk olarak, oksitlenmiş pili çıkarın. Bunu yapmak için asla çıplak ellerinizi kullanmayın. Ardından sirke veya limon suyuna batırılmış pamuklu çubukla pil bölmesini temizleyin. Kurumasını bekleyin ve yeni piller takın.

Bu faydalıydı (402)
Islak ayaklı bir tartı kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Bu, ölçeğe bağlıdır. Teşhis ölçeği kullanırken, ölçümleri düzgün bir şekilde gerçekleştirmek için ayaklarınızın kuru olması gerekir.

Bu faydalıydı (153)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Bosch.
Kullanım kılavuzu Bosch PPW4200 AxxenceSpirit Banyo tartısı