Kullanım kılavuzu Bosch PSB 1000-2 RCE Darbeli matkap

Bosch PSB 1000-2 RCE Darbeli matkap için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 4.98 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch PSB 1000-2 RCE Darbeli matkap hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
33%
67%
3 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Darbeli matkap ile döner çekiç arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Darbeli matkaplar tuğla ve harç duvarlarda delik açmak için kullanılabilir. Beton duvarlarda delik açmak için bir kırıcı deliciye ihtiyacınız vardır.

Bu faydalıydı (72)
Matkap kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir matkabın ürettiği gürültü miktarı marka ve modele göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (11)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Pete 18-04-2020
PSB1000-2RCE benim için mükemmel bir araç oldu. Bununla birlikte, son 5 yılda nispeten hafif bir kullanımdan sonra ileri/geri anahtarının artık sürekli olarak merkezi konumuna geri dönmek ve matkabı durdurmak gibi gerçek sorunlara neden olduğu konusunda biraz hayal kırıklığına uğradım. Ayrıca, daha da endişe verici bir şekilde, tetik anahtarı kapanmamaya başladı ve matkabı düşük hızda çalışmaya bıraktı.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Bosch PSB 1000-2 RCE Darbeli matkap