Kullanım kılavuzu Bosch PTC 640 Karo kesme makinesi

Bosch PTC 640 Karo kesme makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 8.03 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch PTC 640 Karo kesme makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Fayanslarımın keserken yontulmasını nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış
Ufalanmayı azaltmak için kesmeden önce döşemenin üst kısmına maskeleme bandı uygulayabilirsiniz.

Bu faydalıydı (0)
Seramik karolar ile porselen karolar arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Her ikisi de kilden yapılmıştır, ancak porselen karoların yoğunluğu daha yüksektir. Bu, porselen karoları daha güçlü ve daha dayanıklı hale getirir, ancak aynı zamanda kesilmesini de zorlaştırır. Seramik karolarda olduğu gibi aynı sonucu elde etmek için özel aletlere ve becerilere ihtiyacınız var.

Bu faydalıydı (0)
Karonun hangi tarafını kestiğim önemli mi? Doğrulanmış
Evet, hangi karoyu kestiğiniz önemli değil, kiremitin ön tarafı yukarı bakacak şekilde kesmek en iyisidir. Bu, en pürüzsüz bitişi sağlayacak ve ufalanma riskini en aza indirecektir.

Bu faydalıydı (0)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Bosch.
Kullanım kılavuzu Bosch PTC 640 Karo kesme makinesi