Kullanım kılavuzu Bosch PTK 3,6 LI Zımbalama makinası

Bosch PTK 3,6 LI Zımbalama makinası için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 6.44 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch PTK 3,6 LI Zımbalama makinası hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
80%
20%
5 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Graziano Trippa 31-12-2020
Pili satın alır almaz şarjı bitmişti. Pili 5 saatten fazla şarjda tuttum. Yeşil ışık sürekli yandı, şarj fişini çıkardım. Pil şarj göstergesindeki yeşil ışık kayboldu. Zımbalayıcıyı kullanmaya çalıştım ama gücü yok. Ne yapalım? İlginiz için teşekkürler

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Mar 31-07-2021
Bosch ptk 3'5 zımba makinem var ve 12 zımba ile çivi çakmıyor, zımba bükülüyor, ayrıca çiviler girince, pişerken çivi çıkmıyor, çizimin gösterdiği tarafa yerleştiriyorum. zımba. Yanlış bir şey mi yapıyorum bilmiyorum

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Bosch PTK 3,6 LI Zımbalama makinası