Kullanım kılavuzu arama sonuçları IKEA Bebek telsizleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm IKEA Bebek telsizleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

IKEA ürünümü sökmenin en iyi yolu nedir? Doğrulanmış
IKEA, ürünlerini parçalarına ayırmanın en iyi yolunun talimatları geriye doğru takip etmek olduğunu belirtiyor.

Bu faydalıydı (11730)
IKEA ürünümde eksik bir vida / dübel / çivi var. Yenisini nereden alabilirim? Doğrulanmış
Her IKEA, ücretsiz vidalar, dübeller ve diğer sabitlemeleri alabileceğiniz bir bölüme sahiptir.

Bu faydalıydı (5959)
IKEA ürünümden tahta dübel çıkarmak istiyorum ama çıkaramıyorum. Ne yapmalıyım? Doğrulanmış
En iyisi bir çift pense kullanmak ve dübeli çıkarmak için hafif baskı uygulamaktır. Çok fazla sıkmayın, aksi takdirde dübel tutuşunu kaybeder.

Bu faydalıydı (700)
Bebek monitörümün menzili neden broşür / kılavuzda anlatılandan daha az? Doğrulanmış
Markalar, duvarlar veya birden çok katı kapsayan bir mesafe gibi engelsiz kullanıma dayalı bir aralık belirtme eğilimindedir. Menzil yetersizse, bebek monitörünü minimum engel olacak şekilde yerleştirmeye çalışın.

Bu faydalıydı (509)
Bebeğimi dinlerken nefes alışını net bir şekilde duyabiliyorum ama bebek monitörü bunu duymama izin vermiyor. Neden? Doğrulanmış
Bu, bebek monitörünün hassasiyetinden kaynaklanmaktadır. Ayarları daha hassas olacak ve daha sessiz sesleri alacak şekilde ayarlayın.

Bu faydalıydı (128)