Kullanım kılavuzu Dolmar HP-20 Yüksek basınçlı yıkama makinesi

Dolmar HP-20 Yüksek basınçlı yıkama makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.91 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Dolmar HP-20 Yüksek basınçlı yıkama makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Dolmar ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Arabamı temizlemek için basınçlı yıkayıcımı kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Evet yapabilirsin. Basınçlı yıkama makinesini arabadan en az 20 santimetre uzakta tutun ve 110 Bar basıncı aşmayın.

Bu faydalıydı (757)
Kış aylarında bir basınçlı yıkayıcıyı nasıl saklarım? Doğrulanmış
Basınçlı yıkayıcı, suyun içinden geçtiği parçalara sahip bir üründür. Donma hasarını önlemek için saklamadan önce daima tamamen boşaltın. Donma hasarının oluşmamasını sağlamak için, en iyisi basınçlı yıkayıcıyı donmayan bir yerde tutmaktır.

Bu faydalıydı (144)
PSI ne anlama geliyor? Doğrulanmış
PSI, bir basınç miktarını gösteren, İnç Kare Başına Pound anlamına gelir. Basınçlı yıkayıcı ne kadar fazla PSI sunabilirse, o kadar güçlü temizleyebilir.

Bu faydalıydı (137)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Dolmar HP-20 Yüksek basınçlı yıkama makinesi