Kullanım kılavuzu Eglo 94196 Lamba

Eglo 94196 Lamba için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.21 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Eglo 94196 Lamba hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Eglo ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Tüm LED aydınlatma kısılabilir mi? Doğrulanmış
Hayır, tüm LED ışıklar kısılabilir değildir. Bu, ambalajın üzerinde veya ışığın kendisinde belirtilmiştir.

Bu faydalıydı (249)
Lambama yeni bir ışık koydum ama açılmıyor, o neden? Doğrulanmış
Bazı lambalar, belirli bir watt değerindeki ışık kaynakları için yapılmıştır. Lambanın sağlayabileceğinden daha yüksek bir güç gerektiren bir ışık kaynağı takıldığında, ışık açılmayabilir. Lamba, ışık kaynağı için üretilenden çok daha yüksek bir güç verirse, ışık kaynağı yanabilir.

Bu faydalıydı (113)
Lümen nedir? Doğrulanmış
Lümen, bir kaynak tarafından yayılan toplam görünür ışık miktarı için bir ölçüm birimidir.

Bu faydalıydı (109)
Işığın rengi neden önemlidir? Doğrulanmış
Genellikle iki tür ışık vardır: ılık ışık ve soğuk ışık. Soğuk ışık sizi keskin ve uyanık tutar. Ilık ışığın rahatlatıcı bir etkisi vardır. Işığın sıcaklığı Kelvin cinsinden ölçülür ve lambanın ambalajında ​​belirtilir.

Bu faydalıydı (108)
Hangi vida tabanları var? Doğrulanmış
Dünya çapında pek çok soket türü vardır, ancak en çok kullanılanlar E harfiyle gösterilen Edison vidasına dayalı olanlardır. Çoğu ülkede vida tabanları E27 ve E14 standarttır. Amerika Birleşik Devletleri'nde E26, E17, E12 ve E10 standarttır.

Bu faydalıydı (68)
Lambam hakkında watt ne diyor? Doğrulanmış
Watt, elektrik tüketimi için bir ölçü birimidir. Daha fazla ışık üreten lambalar genellikle daha fazla Watt kullanır, ancak ışık çıkışını karşılaştırmak için her zaman lümen kullanmalısınız.

Bu faydalıydı (61)
LED nedir? Doğrulanmış
LED, Işık Yayan Diyot anlamına gelir. Gücü doğru yönde bir yarı iletkenden geçirerek ışık yayılır.

Bu faydalıydı (57)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Eglo 94196 Lamba