Kullanım kılavuzu arama sonuçları Bosch Buhar kazanları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bosch Buhar kazanları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kazanım sadece ılık su üretecek, bu neden oluyor? Doğrulanmış
Bu muhtemelen termostatın bozuk olduğu anlamına gelir. Tavsiye için üreticiye başvurun.

Bu faydalıydı (851)
Evde yokken veya tatilde kombimi kapatmakta fayda var mı? Doğrulanmış
Birçok modern kazan çok enerji verimlidir. 1 hafta veya daha kısa süren bir yokluk veya tatil sırasında, suyu mevcut sıcaklıkta tutmaya göre suyu tekrar ısıtmak daha fazla enerji gerektirir. 1 haftadan uzun süren devamsızlıklar sırasında kazanı kapatmak enerji tasarrufu sağlayabilir.

Bu faydalıydı (294)
Basınç tahliye vanasından su geliyor, bu normal mi? Doğrulanmış
Evet, kazan bir basınçlı kaptır. Basınç çok yükseldiğinde, kazan, basınç tahliye vanasından su tahliye ederek bunu düşürecektir. Kazanın montajcısı uygun drenajı bağlamış olmalıdır.

Bu faydalıydı (257)
Kazanımı kurmak için en iyi yer neresidir? Doğrulanmış
Kazanı kurmak için en iyi yer, en sıcak suyun kullanılacağı yere yakındır (yani: banyo). Bu, hızlı bir ılık su temini ve minimum ısı kaybı sağlar.

Bu faydalıydı (174)
Bir kazan ve bir gaz kazanı arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bir kazan, kullanmak istemeden önce suyu ısıtır. Bir gaz kazanı, ihtiyaç duyulduğu anda suyu ısıtır. Bu, normal bir kazanla, rezervuar boşken ılık suyun bitebileceği anlamına gelir.

Bu faydalıydı (126)