Termostatlar için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Termostatlar markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir termostatın ölü bölgesi nedir? Doğrulanmış

Birçok modern termostatın bir ölü bölgesi vardır. Sıcaklık, ayarlanan sıcaklıktan 4 ° C'den daha az saparsa, sistem ısınmayacak veya soğumayacaktır. Termostatın bu ölü bölgesi, sistemin çok sık açılıp kapanmasını önleyerek enerji tasarrufu sağlar.

Bu faydalıydı (1587) Devamını oku

Termostatı monte etmek için en iyi yer neresidir? Doğrulanmış

Bir termostat için en iyi yer, yerden yaklaşık 1,5 metre yüksekliktedir. Termostatı asla bir radyatöre veya başka bir ısı yayan ekipmana veya doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. Sık kullanılan bir oda seçin. Çoğu durumda burası oturma odasıdır.

Bu faydalıydı (990) Devamını oku