Kullanım kılavuzu - Gigabyte M8000 Fare

Gigabyte M8000 Fare için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 3.83 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Gigabyte M8000 Fare hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Gigabyte ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Fare kullanmak için en iyi yüzey nedir? Doğrulanmış
Geleneksel bir iztopu faresi, en iyi fare altlığı gibi yastıklı bir yüzeyde çalışır. Optik fare, şeffaf veya yansıtıcı yüzeyler haricinde hemen hemen her düz yüzeyde çalışır. Tekrarlayan desenli yüzeyler, farenin çalışmasına müdahale edebilir.

Bu faydalıydı (80)
Elim için en uygun fare boyutu nedir? Doğrulanmış
Bu kısmen kişisel tercihlere ve gerekliliğe bağlıdır, ancak genel olarak bir fare elinizin boyutunun yaklaşık% 60'ı kadar olmalıdır. Bu en rahat ve en ergonik olanıdır.

Bu faydalıydı (21)
Normal bir fare ile oyun faresi arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Her oyun faresi normal bir fare olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, bir oyun faresi, oyunu kolaylaştırmak için genellikle belirli yerlerde ek düğmelere sahiptir. Belirli bir oyunu daha iyi oynaması amaçlanan düğmelere sahip oyun fareleri bile var.

Bu faydalıydı (14)
Ergonomik fare nedir? Doğrulanmış
Normal bir farenin uzun süre günlük kullanımı kol ve bilekte ağrıya neden olabilir. Buna RSI (Tekrarlayan Zorlanma Hasarı) da denir. Bu sorunları azaltmak veya önlemek için ergonomik bir fare şekillendirilmiştir.

Bu faydalıydı (8)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Gigabyte.