Kullanım kılavuzu arama sonuçları Tavşan kafesleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Tavşan kafesleri markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Hof, tavşan kalemimi sık sık temizlemeli miyim? Doğrulanmış
Tavşan kaleminin haftada en az iki kez temizlenmesi tavsiye edilir. İdrarla ıslatılmış yatak örtüleri günlük olarak çıkarılmalıdır.

Bu faydalıydı (9)
Tavşanım ağılda hangi sıcaklıklara kadar dışarıda kalabilir? Doğrulanmış
Bir tavşan, -20 ° C'ye kadar düşük sıcaklıklarda dışarıda kalabilir. Bu sıcaklıklarda içme suyunun donmadığından ve kalemin çok fazla rüzgar almadığından emin olmak önemlidir. Öte yandan, 24 ° C'lik bir sıcaklık kalemin içini çok sıcak hale getirebilir. Kalemin doğrudan güneşe maruz kalmadığından emin olun ve gerekirse üzerine ıslak bir havlu koyun. Aşırı sıcaklıklarda hayvanınızı içeri almanız tavsiye edilir.

Bu faydalıydı (8)