Kullanım kılavuzu Hikoki SV 15YC Eksantrik zımpara

Hikoki SV 15YC Eksantrik zımpara için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 7.27 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Hikoki SV 15YC Eksantrik zımpara hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Hikoki ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Zımpara makinesi kullanırken toz maskesi takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet. Zımparalama sırasında solunum hasarına neden olabilecek toz açığa çıkar. Bazı yüzeyler, zımparalama sırasında boya veya vernik gibi kimyasalları da serbest bırakabilir. Bunlar aynı zamanda toz maskesi takmak için iyi bir sebeptir.

Bu faydalıydı (1)
Zımpara makinesi kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Bir zımpara makinesinin ürettiği gürültü miktarı markalara ve modellere göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süreli maruz kalma kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (1)
Zımpara makinesi kullanırken göz koruması kullanmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet. Zımparalama sırasında küçük parçacıklar uçabilir. Bunlar göze çarptığında kalıcı göz hasarına neden olabilir. Bu nedenle her zaman göz koruması kullanmak gerekir.

Bu faydalıydı (1)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Hikoki SV 15YC Eksantrik zımpara