Kullanım kılavuzu arama sonuçları IKEA Dikiş makineleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm IKEA Dikiş makineleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

IKEA ürünümü sökmenin en iyi yolu nedir? Doğrulanmış
IKEA, ürünlerini parçalarına ayırmanın en iyi yolunun talimatları geriye doğru takip etmek olduğunu belirtiyor.

Bu faydalıydı (11775)
IKEA ürünümde eksik bir vida / dübel / çivi var. Yenisini nereden alabilirim? Doğrulanmış
Her IKEA, ücretsiz vidalar, dübeller ve diğer sabitlemeleri alabileceğiniz bir bölüme sahiptir.

Bu faydalıydı (5981)
IKEA ürünümden tahta dübel çıkarmak istiyorum ama çıkaramıyorum. Ne yapmalıyım? Doğrulanmış
En iyisi bir çift pense kullanmak ve dübeli çıkarmak için hafif baskı uygulamaktır. Çok fazla sıkmayın, aksi takdirde dübel tutuşunu kaybeder.

Bu faydalıydı (707)
Ne büyüklükte iğne kullanmalıyım? Doğrulanmış
İğnenin boyutu kumaşa bağlıdır. Daha kalın bir kumaş için daha iyi bir iğneye ihtiyacınız olacak. Ambalaj üzerinde sıkça bahsedilen iğnenin uygulanması.

Bu faydalıydı (527)
Bir dikiş makinesi iğnesi ne kadar dayanır? Doğrulanmış
Bu, üreticiye göre değişir, ancak genel olarak bir iğne yaklaşık 8 saat dayanır. İğnenin kırılması daha uzun sürebilir, ancak bundan önce körleşir ve kumaşa zarar verebilir.

Bu faydalıydı (275)
İğnem kırılmaya devam ediyor, buna ne sebep oluyor? Doğrulanmış
Bunun çeşitli nedenleri olabilir. İğne, seçilen kumaş için doğru olmayabilir, iğne çok düşük ayarlanmış olabilir, kumaş düzgün bir şekilde yönlendirilmeyebilir veya bobin kutusu yanlış yerleştirilmiş olabilir.

Bu faydalıydı (122)
Her şeyi kontrol ettim ama dikiş makinesi ipliğim sürekli kırılıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
İğnenin kumaşa girdiği yerde makinenin üst ipliği kopmaya devam ederse, iğne plakası veya mekiğin çizikler ve / veya keskin kenarlar şeklinde küçük hasarları olabilir. Bu küçük hasarlar, ipliğin birkaç dikişten sonra kopmasına neden olabilir.

Bu faydalıydı (30)
İğneyi değiştirmek için dikiş makinemi tamamen kapatmam gerekir mi? Doğrulanmış
Ürünü açma / kapama düğmesi ile kapattıktan sonra iğneyi değiştirebilirsiniz. Ürünü temizlerken güç kaynağından ayırmalısınız.

Bu faydalıydı (9)