Kullanım kılavuzu arama sonuçları Campingaz Hava yatakları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Campingaz Hava yatakları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Hava yatağım zamanla yavaşça iniyor, ancak sızıntı yapmıyor. Neden? Doğrulanmış
Sıcaklıktaki farklılıklar, bir hava yatağının daha yumuşak kalmasının yaygın bir nedenidir. Sıcak hava genişler ve eski hava büzülür. Bir hava yatağı gündüz ılık hava ile doldurulduğunda ve gece soğuduğunda, hava yatağı daha yumuşak hissedecektir. Diğer nedenler, kusurlu bir valf veya gözenekli hale gelen eski malzemedir. İkinci durumda hava yatağının değiştirilmesi gerekir. Kusurlu bir valf durumunda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı (111)
Hava yatağımdaki bir sızıntıyı bisiklet lastiği tamir setiyle onarabilir miyim? Doğrulanmış
Hava yatağındaki bir sızıntıyı bisiklet lastiği tamir takımı ile onarmak mümkündür. Ancak hava yataklarında kullanılan PVC, bisiklet lastiklerindekinden farklı olabilir ve bu da tutkalın hava yatağına iyi yapışmamasını sağlar. Uzun süreli bir onarım için, özellikle hava yatakları için yapılmış bir onarım seti almak en iyisidir.

Bu faydalıydı (17)
Hava yatağı şeklindeki girintiler uyurken rahatsız oluyor, bu konuda ne yapabilirim? Doğrulanmış
Hava yatağı şeklindeki bu girintiler, şişirilirken şişmesini önlemek için gereklidir. Bunlar çok sağlam hissedilirse, hava yatağı çok fazla şişirilmiştir. Daha yumuşak hale getirmek için biraz hava verin.

Bu faydalıydı (12)
Bir hava yatağını ağzımla şişirebilir miyim? Doğrulanmış
Hava yatağını ağzınızla şişirmek tavsiye edilmez. Uzun zaman alması ve bunu yapan kişiyi sersemletmesinin dışında, bir hava yatağını ağzınızla şişirmenin büyük bir dezavantajı, havanın yanında tükürüğün hava yatağına üflenmesidir. Bu, hava yatağını zamanla etkileyebilir.

Bu faydalıydı (7)
Hava yatağı üşüyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Bir hava yatağı, hava ile dolu olduğu için iyi izole edilemez. Yerden gelen soğuk hava yatağının havasına girecek ve soğuk hissettirecektir. Bunu önlemek için hava yatağının altında yalıtımlı bir paspas veya hava yatağının üstünde yalıtımlı bir örtü tabakası kullanabilirsiniz.

Bu faydalıydı (2)