Kullanım kılavuzu Kenwood TTM025 kMix Boutique Ekmek kızartma makinesi

Kenwood TTM025 kMix Boutique Ekmek kızartma makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.21 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Kenwood TTM025 kMix Boutique Ekmek kızartma makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Kenwood ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Isıtma elemanında koyu noktalar var, bu bir problem mi? Doğrulanmış
Hayır, bunun ekmek kızartma yeteneği üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve ekmek kızartma makinesinin zarar gördüğünü göstermez.

Bu faydalıydı (148)
Tost makinemi aynı anda birden fazla kullanırsam ekmek daha hızlı yanacaktır. Neden? Doğrulanmış
Çoğu ekmek kızartma makinesi bir ısıtma elemanıyla çalışır. Ekmek kızartma makinesi ilk kez kullanıldığında, oda sıcaklığından ısıtılması gerekir. Bundan hemen sonra daha fazla ekmek kızartıldığında, ısıtma elemanı zaten sıcaktır ve ekmek daha hızlı kızartılır.

Bu faydalıydı (31)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Kenwood.
Kullanım kılavuzu Kenwood TTM025 kMix Boutique Ekmek kızartma makinesi