Kullanım kılavuzu Kinetik BPM1KTL Tansiyon aleti

Kinetik BPM1KTL Tansiyon aleti için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.72 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Kinetik BPM1KTL Tansiyon aleti hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Kinetik ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kan basıncımı yeni bir tansiyon ölçüm cihazıyla ölçtüm, ancak 'normal' tansiyon olarak kabul edilen şey nedir? Doğrulanmış
Genel olarak 120'lik bir sistolik basınç ve 80'lik bir diyastolik basınç normal veya sağlıklı kabul edilir. 60 yaş ve üstü kişilerin tansiyonu biraz daha yüksek olabilir.

Bu faydalıydı (997)
Sistolik ve diyastolik kan basıncı nedir? Doğrulanmış
Kan basıncını ölçerken sistolik ve diyastolik basınç olmak üzere iki değer görüntülenir. Sistolik basınç, kalp kasıldığında damarlar üzerindeki baskıdır ve diyastolik basınç, damarlar üzerindeki baskıdır, ardından kalp gevşer.

Bu faydalıydı (248)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Kinetik.
Kullanım kılavuzu Kinetik BPM1KTL Tansiyon aleti