Kullanım kılavuzu - King P 071 AquaDuo Tıraş makinesi

King P 071 AquaDuo Tıraş makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.38 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak King P 071 AquaDuo Tıraş makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu King ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Titreşimli ve dönen tıraş başlıkları arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bu çoğunlukla kişisel ihtiyaçlar ve tercih meselesidir, ancak genel olarak titreşimli tıraş başlıklarındaki bıçakların daha hızlı hareket ettiği ve bu nedenle daha hızlı sonuçlar verdiği söylenebilir. Dönen bir tıraş başlığı, yüzün belirli bölgelerine daha kolay ulaşabilir.

Bu faydalıydı (34)
Hangi yönde tıraş olmalıyım? Doğrulanmış
Çoğu durumda tüylerin çıkış yönüne göre tıraş edilmesi önerilir. Bu, tahriş olmuş cilt ve kıl dönmesi riskini azaltır.

Bu faydalıydı (12)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak King.