Kullanım kılavuzu Kymco xciting 400i Skuter

Kymco xciting 400i Skuter için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.55 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Kymco xciting 400i Skuter hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Kymco ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
100%
0%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Scooterım sürüş sırasında çalışmıyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Servis kontrolleri sırasında, scooter valfi kontrol edilmeli ve uygun şekilde takılmalıdır. Bu doğru şekilde olmazsa veya hiç olmazsa, yakıtın yetersiz yanması nedeniyle scooter aşırı ısınabilir. Valfleri doğru şekilde taktırın.

Bu faydalıydı (417)
Bir scooter için doğru lastik basıncı nedir? Doğrulanmış
Bir scooter lastiğinin oldukça sert şişirilmesi gerekir. Her bir scooter ve marka için kesin basınç farklı olabilir, ancak genel olarak ön lastik için en az 2,1 bar ve arka lastik için 2,5 bar kullanmak iyidir. İdeal basınç genellikle lastik üzerinde belirtilir.

Bu faydalıydı (247)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Kymco.
Kullanım kılavuzu Kymco xciting 400i Skuter