Kullanım kılavuzu arama sonuçları Bosch Çok fonksiyonlu pişiriciler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bosch Çok fonksiyonlu pişiriciler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Çoklu pişirici ne yapabilir? Doğrulanmış
Çoklu pişiriciler, her türlü farklı pişirme yöntemi için uygundur. Çoğu model kaynatabilir, kaynatabilir, kızartabilir, fırında pişirebilir, güveç yapabilir, kızartabilir, ızgara yapabilir ve buharda pişirebilir.

Bu faydalıydı (13)
Çoklu pişirici ile yavaş pişirici arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bazı çoklu pişiriciler de yavaş pişirici işlevine sahiptir, ancak yavaş pişirici genellikle yalnızca yavaş pişiricidir ve bu nedenle yalnızca yiyeceklerin yavaş pişirilmesi için uygundur.

Bu faydalıydı (3)