Kullanım kılavuzu arama sonuçları Electrolux Kıyma makineleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Electrolux Kıyma makineleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Electrolux cihazımın yaşını bilmek istiyorum. Bunu nasıl yaparım? Doğrulanmış
Seri numarasını kullanarak ürününüzün yaşını belirleyebilirsiniz. Bu, cihazınızda bulunabilir. Seri numarasının ilk karakteri bir yılı (yani: 1 = 2001) ve bundan sonraki iki karakter üretim haftasını gösterir (yani: 35 = o yılın 35. haftası). Yani 13500016 seri numarası, makinenin 2001 yılının 35. haftasından olduğunu gösterir.

Bu faydalıydı (536)
Eti kıyma makinesine koymadan önce ne kadar küçük kesmem gerekiyor? Doğrulanmış
Bu kıyma makinesine bağlıdır ancak genel olarak et 10 cm uzunluğunda ve 2 cm kalınlığında şeritler halinde kesilmelidir.

Bu faydalıydı (20)
Kıyma makinesi et dışında başka öğeler için de kullanılabilir mi? Doğrulanmış
Bu, markaya ve modele bağlıdır, ancak bazı et kıyma makineleri pişmiş sebzeler, domates ezmesi veya hamur için de kullanılabilir.

Bu faydalıydı (19)
Dondurulmuş eti kıyma makinesine koyabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, et kıyma makinesine girmeden önce tamamen çözülmelidir.

Bu faydalıydı (11)