Kullanım kılavuzu arama sonuçları Kenwood Meyve sıkacakları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Kenwood Meyve sıkacakları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir meyve sıkacağı ve bir narenciye sıkacağı arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bir narenciye sıkacağı, önce yarıya indirilmesi gereken narenciyeden meyve suyunu sıkar ve posayı meyvede bırakır. Bir meyve sıkacağı, bir parça meyveyi bir elek boyunca büküp presler ve posayı toplayarak daha fazla meyve suyu elde eder.

Bu faydalıydı (32)
Meyveyi meyve sıkacağına koymadan önce soymam gerekir mi? Doğrulanmış
Hayır, genellikle bir meyve sıkacağına kabuğu soyulmamış meyve koyabilirsiniz. Kabuklar hamurla birlikte toplanacaktır. Meyveden olası taşları çıkarmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (9)
Kenwood katı meyve sıkacağım başlamıyor, bu neden? Doğrulanmış
Çoğu Kenwood meyve sıkacağı bir güvenlik mekanizmasına sahiptir. Bu, bir parça doğru şekilde monte edilmemişse cihazın başlamasını önleyecektir. Bu sorunu çözmezse, üreticiye başvurmalısınız.

Bu faydalıydı (7)