Kullanım kılavuzu Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı

Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 3 sık sorulan soru, 0 yorum ve ortalama 0/100 ürün puanıyla 1 oyu var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Phonak Virto
TM
M
Kullanım Kılavuzu
Phonak Virto M-312/312 NW O/Titanium/10 NW O
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 5.32 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı’den memnun musunuz?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Phonak ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Phonak
Modeli Virto M50-312
Kategori İşitme cihazları
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 5.32 MB

Phonak İşitme cihazları için tüm kılavuzlar
İşitme cihazları ile ilgili daha fazla kılavuz

Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

ITE, ITC, CIC ve BTE ne anlama geliyor? Doğrulanmış

Bu kısaltmalar, bir işitme cihazının nasıl yerleştirildiğini gösterir ve şu anlama gelir: ITE = Kulak İçi, ITC = Kanal İçi, CIC = Tamamen Kanal İçi ve BTE = Kulak Arkası.

Bu faydalıydı (174) Devamını oku

İşitme cihazımı nasıl temizleyebilir ve bakımını yapabilirim? Doğrulanmış

İşitme cihazları düzenli olarak kuru bir bezle temizlenmeli ve nemden uzak tutulmalıdır. Ayrıca pillerin gerektiği gibi değiştirilmesi ve bir işitme sağlığı uzmanı tarafından düzenli olarak kontrol edilmesi önerilir.

Bu faydalıydı (90) Devamını oku

İşitme cihazları ne kadar süre dayanır? Doğrulanmış

İşitme cihazlarının kullanım ömrü, cihazın tipine ve kalitesine göre değişebilmektedir. Ortalama olarak, işitme cihazları 3 ila 7 yıl arasında kullanılabilir. Cihazın uzun ömürlü olmasını sağlamak için bir işitme sağlığı uzmanıyla düzenli kontrol ve bakım yaptırmak önemlidir.

Bu faydalıydı (71) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Phonak Virto M50-312 İşitme cihazı

İlgili ürünler

İlgili kategoriler