Phonak İşitme cihazları için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Phonak İşitme cihazları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

ITE, ITC, CIC ve BTE ne anlama geliyor? Doğrulanmış

Bu kısaltmalar, bir işitme cihazının nasıl yerleştirildiğini gösterir ve şu anlama gelir: ITE = Kulak İçi, ITC = Kanal İçi, CIC = Tamamen Kanal İçi ve BTE = Kulak Arkası.

Bu faydalıydı (178) Devamını oku

İşitme cihazımı nasıl temizleyebilir ve bakımını yapabilirim? Doğrulanmış

İşitme cihazları düzenli olarak kuru bir bezle temizlenmeli ve nemden uzak tutulmalıdır. Ayrıca pillerin gerektiği gibi değiştirilmesi ve bir işitme sağlığı uzmanı tarafından düzenli olarak kontrol edilmesi önerilir.

Bu faydalıydı (95) Devamını oku

İşitme cihazları ne kadar süre dayanır? Doğrulanmış

İşitme cihazlarının kullanım ömrü, cihazın tipine ve kalitesine göre değişebilmektedir. Ortalama olarak, işitme cihazları 3 ila 7 yıl arasında kullanılabilir. Cihazın uzun ömürlü olmasını sağlamak için bir işitme sağlığı uzmanıyla düzenli kontrol ve bakım yaptırmak önemlidir.

Bu faydalıydı (76) Devamını oku

Son Yorumlar

Kullanım kılavuzu Phonak Naida M70-SP İşitme cihazı
Nermin hanım 14-10-2022
Biz annem için almak isteriz.Canakkalede ürünü satan yer varmı denemek isteriz teşekkürler


Phonak Naida M70-SP İşitme cihazı