Kullanım kılavuzu arama sonuçları Braun Tansiyon aletleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Braun Tansiyon aletleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kan basıncımı yeni bir tansiyon ölçüm cihazıyla ölçtüm, ancak 'normal' tansiyon olarak kabul edilen şey nedir? Doğrulanmış
Genel olarak 120'lik bir sistolik basınç ve 80'lik bir diyastolik basınç normal veya sağlıklı kabul edilir. 60 yaş ve üstü kişilerin tansiyonu biraz daha yüksek olabilir.

Bu faydalıydı (1157)
Sistolik ve diyastolik kan basıncı nedir? Doğrulanmış
Kan basıncını ölçerken sistolik ve diyastolik basınç olmak üzere iki değer görüntülenir. Sistolik basınç, kalp kasıldığında damarlar üzerindeki baskıdır ve diyastolik basınç, damarlar üzerindeki baskıdır, ardından kalp gevşer.

Bu faydalıydı (403)
Braun ürünlerinde kullanılan plastiklerde BPA var mı? Doğrulanmış
Braun, tüm ürünlerde gıdayla temas edebilecek parçalarda BPA kullanılmadığını belirtir.

Bu faydalıydı (242)